Понеділок, 17 листопада 2014 02:00

Наше служіння

Автор
Оцініть матеріал!
(8 голосів)

Діяльність:

Починаючи з 2009 року наші волонтери, з дозволу Управління освіти Чернівецької області, проводять лекції та уроки в учбових закладах області. На сьогодні проведено біля 2000 лекцій та просвітницьких уроків в більш 380 учбових закладах області. Маємо багато позитивних відгуків та подяк.

З 2009 року проект підтримує матеріально багатьох сиріт та малозахищених учнів шкіл області. Було забезпечено всесезонним комплектом одягу та взуття 8 учнів  Хотинської школи-інтернату. Також було забезпечено всесезонним комплектом одягу та взуття 76 учнів за списками  шкіл  області. Прийнято участь волонтерів в 60 пришкільних таборах. Було доставлено 1500кг. гуманітарної допомоги у Вижницьку школу-інтернат.

У 2013 році спільно з ІППО Чернівецької області був проведений безкоштовний оздоровчий табір для вчителів Християнської етики з  семінарами за участі провідних фахівців освіти, психології, теології, освітнього менеджменту. Викладачі рівня кандидатів наук з психології, теології, освітнього менеджменту та представник дорадчого органу з питань освіти при Кабінеті Міністрів України.

У 2013-2014 навчальному році в учбових закладах області був проведений конкурс під назвою «Знавці Біблії». В конкурсі прийняли участь 697 учнів. До  журі конкурсу входили представники ІППО Чернівецької області.

У 2014 році був проведений другий оздоровчий табір для вчителів Християнської етики з семінарами по методиці викладання Християнської етики за участі практиків викладання з 20 річним досвідом.

У вересні 2014 року, за результатами конкурсу «Знавці Біблії», переможці конкурсу та вчителі що їх готували отримали як нагороду за перемогу поїздку-паломництво та відпочинок до Ізраїлю.

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com