Понеділок, 17 листопада 2014 02:00

Наші цілі

Автор
Оцініть матеріал!
(13 голосів)

Благодійний фонд «Живи Буковино» – це активні громадяни України, які сприяють розвитку соціально-відповідального суспільства, реалізуючи благодійні та соціальні проекти. Це благодійна організація, установчий акт якої визначає активи, які один або кілька засновників передають для досягнення цілей благодійної діяльності за рахунок таких активів або доходів від таких активів.

Наші цілі:

  1. Надання допомоги багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, які мають під своєю опікою дітей або членів сім’ї з обмеженими можливостями.
  2. Матеріальна і духовна допомога у дитячих будинках та загальноосвітніх школах.
  3. Проведення дитячих таборів.
  4. Проведення конкурсу «Знавці Біблії».
  5. Проведення лекцій на тему «Профілактика негативних явищ», які формують зважену та моральну позицію молоді щодо тютюнопаління, алкоголю, дошлюбних статевих стосунків, наркоманії, комп’ютерної залежності, торгівлі людьми, та інших явищ.
  6. Проект поза конфесійний, тому ми бажаємо, щоб усі християни збиралися разом, та знаходили істину у Божому Слові.

Ми бажаємо допомогти людям у яких немає підтримки та надії на безхмарне життя. Ми бажаємо надавати будь-яку допомогу людям з якимось вадами та обмеженою діяльністю, дитячим будинкам та загальноосвітнім школам, багатодітним сім’ям та неповним сім’ям. Ці люди потребують нашої допомоги. І завдяки цьому благодійному фонду – вони її отримають.

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com