П'ятниця, 27 листопада 2015 02:00

Умови конкурсу 2015-2016

Автор
Оцініть матеріал!
(15 голосів)

Умови проведення конкурсу 2016

ЗАТВЕРДЖЕНО
Додаток 4 до листа ІППО ЧО
№     від 09.11.2015

 

Участь у всіх трьох номінаціях Конкурсу для учнів – необов’язкова.Кожен учасник обирає одну або декілька номінацій. Для учнів з румуномовних шкіл області творчі завдання можна виконувати рідною мовою.

I. Номінація: письмова робота (тестове та творче завдання)

Конкурс проводиться серед трьох вікових груп: 1-4 класів, 5-8 класів,9-11 класів та студентів ПТНЗ та ВНЗ.

І етап з листопада 2015 р. по 25 березня 2016 р.

 

Конкурс проводиться по шести книгах: Старий Заповіт - Книга Буття, Новий Заповіт - Євангеліє від Матвія, Марка, Луки, Івана, Дії Святих апостолів, послання апостола Якова. Учасники першого і другого туру мають можливість підготуватися по орієнтовних запитаннях.

Екзаменаційні завдання до І туру будуть додатково надіслані до 20 лютого 2016 року Листом ІППОЧО та розміщені на сайтах: www.ippobuk.cv.ua, www.lifebukovina.com

Учасникам I-го шкільного етапу надрукувати завдання на аркуші А-4 та надіслати, або передати до 25 березня 2016 в Інститут ППО ЧО, м Чернівці вул. І. Франка, 20, НМЦ виховної роботи, Старовойт П.С.).

ІІ етап Конкурсу (обласний, очний) - проводиться серед переможців першого туру орієнтовно 23 квітня (субота,) на базі ІППОЧО. (Інформація буде надіслана додатково).

Вчителі беруть участь в II(обласному) етапі у виконанні творчого та тестового завдання, проходять усну співбесіду за завданнями для учнів 9-11 класів.

Вчителі та учні 5-8, 9-11 класів та студентів ВНЗ будуть здавати тестові, творчі та усні завдання.

Для перемоги в Гран-прі Вчитель повинен підготувати не менше, як 15 учасників та взяти участь в обласному етапі Конкурсу.

Володарі Гран-прі 5-8, 9-11 класів та студентів, вчителів будуть нагороджені поїздкою на святу Землю в Ізраїль або в країни Європи.

І-ІІ-ІІІ місця будуть нагороджені поїздкою по визначних місцях України. Переможці серед 1-4 класів шкільного етапу отримають призи. Всі учасники Конкурсу різних вікових груп отримають дипломи або грамоти.

Апеляції обласного етапу не розглядаються.

Призові місця не передаються іншим учасникам Конкурсу.

I. Номінація:конкурс малюнка на Біблійську тематику (заочний)

У Конкурсі беруть участь всі вікові групи. Малюнок виконувати на форматі розміром 42см. на 60см. (половина ватману) різними техніками та фарбами. В правому нижньому кутку малюнка зробити підпис: назва роботи, прізвище та ім’я автора, школа, клас, район, тел. Зробити опис малюнка обсягом до однієї сторінки А-4 та прикріпити його із зворотної сторони.

Малюнки виконувати зі Старого Заповіту – Книга буття. Образи Ісуса Христа, Святих апостолів та Діви Марії не відтворювати.

Малюнки надіслати або передати до 25 березня 2016 в Інститут ППО ЧО, м. Чернівці вул. І. Франка, 20, НМЦ виховної роботи, Старовойт П.С.).

Переможці Конкурсу малюнка будуть нагороджені призами, а учасники дипломами.

I. Номінація: Конкурс художньої вишивки (заочний)

У Конкурсі беруть участь всі вікові групи. Розмір полотна для вишивки 42см. на 60 см.

Зробити опис вишивки обсягом до однієї сторінки А-4, назву роботи, прізвище та ім’я автора, школа, клас, район, тел. та прикріпити його зі зворотної сторони.

Тематика вишивки зі Старого Заповіту – Книга Буття. Образи Ісуса Христа, Святих апостолів та Діви Марії не відтворювати.

Вишивки надіслати або передати до 25 березня 2016 в Інститут ППО ЧО, м Чернівці вул. І. Франка, 20, НМЦ виховної роботи, Старовойт П.С.).

Переможці Конкурсу вишивки будуть нагороджені призами, а учасники дипломами.

Румунський варіант умов

Читати 4661 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com