Четвер, 15 грудня 2016 13:23

Умови конкурсів 2016-2017

Автор
Оцініть матеріал!
(30 голосів)

 

Умови конкурсів 2016-2017

 IV обласний конкурс «Знавці Біблії»

Конкурс християнської пісні

Конкурс авторських віршів на Біблійну тематику     

 

Благодійний фонд «Живи, Буковино!» та Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області розпочинають такі конкурси
IV ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «ЗНАВЦІ БІБЛІЇ»
Конкурс християнської пісні
Конкурс авторських віршів на Біблійну тематику

До участі запрошуються учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів професійно-технічних, вищих навчальних закладів Чернівецької області. Учень/студент має можливість взяти участь в одному конкурсі окремо чи в двох , трьох конкурсах одночасно.

IV ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «ЗНАВЦІ БІБЛІЇ»

Конкурс  проходитиме по таких книгах з Біблії: Старий Заповіт -  книга Буття, Новий Заповіт - Євангелія від Матвія, Марка, Луки, Івана, Дії Святих Апостолів, Послання апостола Павла до галатів, Соборне послання апостола Якова.

Конкурс проводиться серед чотирьох вікових груп:

  • 1-4 класів,
  • 5-6 класів,
  • 7-9 класів,
  • 10-11класів і студентів ПТНЗ та ВНЗ.

Конкурс «Знавці Біблії»  буде проходити поетапно:

  • Підготовчий етап з листопада  2016 року по березень 2017року (на сайті  розміщені орієнтовні запитання та підготовчий матеріал);
  • І етап (заочний) з 1 березня по 18 березня 2017 року;
  • ІІ етап (обласний,очний) – проводиться серед переможців першого етапу орієнтовно 29 квітня 2017 року (субота) на базі ІППОЧО (інформація буде надіслана додатково).

1 березнябудуть оприлюднені завдання І етапу конкурсу  на сайті благодійного фонду «Живи, Буковино!»www.lifebukovina.comта на сайті ІППОЧО.

Конкурсні матеріали учасників І етапу надіслати або передати до оргкомітету (обласного) етапу до 18 березня 2017 року в центр виховної роботи  ІППОЧО за адресою: м. Чернівці, 58000, вул. І. Франка , 20, Старовойт П.С. ,тел. 0955267328.

Для 1-4 класів буде проведено тільки шкільний етап по книзі Буття, тому роботи надіслати або  передати в Інститут до 15 березня 2017 року для визначення переможців.

КОНКУРС ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПІСНІ

Конкурс триватиме  у  період з листопада 2016 р. по березень 2017 р. Пісня може бути авторська чи неавторська, виконана соло. Для участі в конкурсі потрібно заповнити анкету,яка розміщена на сайті благодійного фондуwww.lifebukovina.comта назву та текст пісні. Реєстрація на участь у конкурсі триває до 1 лютого 2017 року. Прослухування усіх зареєстрованих учасників відбудеться в лютому 2017 року.  Переможці відбіркового туру будуть запрошені на фінал Конкурсу, де учасники зможуть презентувати свою пісню та будуть нагороджені цінними призами та дипломами.  Дату та місце проведення фіналу буде повідомлено пізніше.

КОНКУРС АВТОРСЬКИХ ВІРШІВ НА БІБЛІЙНУ ТЕМАТИКУ

Конкурс відбудеться  у  листопаді 2016 р. – січні 2017 р. Для участі в конкурсі потрібно до 25 січня заповнити анкету, яка розміщена на сайті благодійного фондуwww.lifebukovina.comта написати власну поезію. Переможці відбіркового туру будуть запрошені на фінал Конкурсу та будуть нагороджені цінними призами та дипломами. Дату та місце проведення фіналу буде повідомлено пізніше. Найкращі твори будуть надруковані у збірці «Таланти Буковини»

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com