Субота, 21 жовтня 2017 16:32

Загальні умови конкурсу Знавці Біблії 2017-2018

Автор
Оцініть матеріал!
(10 голосів)

УКРАЇНА
Чернівецька обласна державна адміністрація
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ
вул. Грушевського, 1; м. Чернівці, 58010; тел. (0380372) 55-29-66, факс (0380372) 57-32-84;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Код ЄДРПОУ 39301337

12.10.2017 № 01-31/2579 На № ____________ від ________________

 

Керівникам органів управління
освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій/міських рад/ОТГ

Керівникам професійно-технічних, вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.

Щодо проведення конкурсу «Знавці Біблії»

Департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє, що у 2017/2018 н.р. буде продовжено проведення конкурсу «Знавці Біблії».

Конкурс проводиться за ініціативи Чернівецького обласного Благодійного фонду «Живи, Буковино».

Метою конкурсу є виховання християнських цінностей та удосконалення роботи щодо вивчення Біблії у навчальних закладах області.

Конкурс проводиться серед учнів 1-11 класів та педагогів згідно з умовами.

Участь у конкурсі є добровільною.

Терміни проведення: І етап – з 02 по 20 квітня 2018 року, ІІ етап – до 5 травня2018 року.

Координаторами конкурсу виступають Департамент освіти і науки спільно з Благодійним фондом «Живи, Буковино». Методичний супровід здійснює Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Відповідальний за проведення конкурсу від Благодійного фонду є виконавчий директор Бербека В.В. (т.0671774290, 0954636144), від Інституту – Старовойт П.С. (т.0955267328).

З метою якісного проведення конкурсу та розширення педагогічних знань вчителів з Християнської етики, основ здоров'я, етики сімейних стосунків, профілактики ВІЛ/СНІД, протидії торгівлі людьми, педагогічного менеджменту

Благодійним фондом «Живи, Буковино» пропонується проведення спільних з педагогами ЗНЗ заходів: бінарних уроків, семінарів, концертів тощо в рамках превентивної діяльності за участі кандидатів історичних, психологічних наук, докторів теології, методистів, викладачів зазначених дисциплін. Всі заходи безкоштовні.

Заяви на проведення спільних заходів та участі у конкурсі просимо надсилати на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та сайт www.lifebukovina.com.

Директор Департаменту О. Палійчук

Холевчук О.І., 551816

 


Департамент освіти і науки
Чернівецької обласної державної адміністрації,
Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та
Благодійний фонд «Живи, Буковино!» розпочинають такі конкурси:

 • V Обласний конкурс «ЗНАВЦІ БІБЛІЇ»
 • Конкурс християнської пісні,
 • Конкурс авторських віршів на біблійну тематику
 • Конкурс малюнків на біблійну тематику

Конкурс презентацій проведених заходів , присвячених Дню Біблії.

До участі запрошуються учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів професійно-технічних, вищих навчальних закладів Чернівецької області очного навчання. Учень/студент має можливість взяти участь в одному конкурсі окремо чи в двох, трьох чи чотирьох конкурсах одночасно.

 

V ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «ЗНАВЦІ БІБЛІЇ»

Конкурс проводиться серед чотирьох вікових груп:

 • Учні 1-4 класів,
 • Учні 5-6 класів,
 • Учні 7-8 класів,
 • Учні 9- 10-11класів і студенти ПТНЗ та ВНЗ.

1-4 класи приймають участь тільки в першому турі (заочно) по книзі Буття. Переможці за результатами І туру отримають цінні призи.

5-6 класи приймають участь у першому та фінальному турі по книгах : Буття, Євангелія від Матвія, Євангелія від Марка, Євангелія від Луки, Євангелія від Івана. Переможці гран-прі цієї вікової категорії нагороджуються поїздкою до Румунії чи по Україні.

7-8 класи приймають участь у першому та фінальному турі по книгах : Буття, Вихід 1-20 розділи, Книга приповістей Соломонових, Євангелія від Луки, Євангелія від Івана, Дії апостолів, Послання апостола Павла до Ефесян . Переможці гран-прі цієї вікової категорії нагороджуються поїздкою на Святу Землю в Ізраїль або в країни Європи.

9-11 класи і студенти ПТНЗ та ВНЗ приймають участь у першому та фінальному турі по книгах :

Старий заповіт: - Буття, Вихід 1-20 розділи, Книга приповістей Соломонових

Новий заповіт: - Євангелія від Івана, Євангелія від Луки, Дії святих апостолів, Послання Якова, перше послання Петра, друге послання Петра, перше послання Івана, друге послання Івана, третє послання Івана, Послання Юди.

Переможці гран-прі цієї вікової категорії нагороджуються поїздкою на Святу Землю в Ізраїль або в країни Європи.

Вчителі - Для перемоги в гран-прі повинні підготувати не менше, як по 15 учасників (зараховуються всі категорії) та взяти участь у фінальному етапі Конкурсу.

Підготовчий етап з 1 жовтня 2017 по 2 березня 2018 (ознайомлення з умовами, читання конкурсних книг з Біблії);

- І етап (заочний) з 2 березня 2018 по 20 квітня 2018 року;

2 березня будуть оприлюднені завдання І етапу конкурсу на сайті благодійного фонду

« Живи, Буковино!» www.lifebukovina.com та на сайті ІППОЧО. www.ippobuk.cv.ua

Учасники I-го шкільного етапу мають виконати завдання та роздрукувати їх на аркуші А-4 та надіслати або передати до 20 квітня 2018р. в Інститут ППО ЧО, м Чернівці вул. І. Франка, 20, НМЦ виховної роботи, Старовойт П.С.

- ІІ етап (обласний,очний) – проводиться серед переможців першого етапу орієнтовно 5 травня 2018 року (субота) на базі ІППОЧО (інформація буде надіслана додатково).

Вчителі та учні 5-8, 9-11 класів та студенти ВНЗ будуть здавати відкриті, тестові та усні завдання.

Вчителі беруть участь в II (обласному) етапі у виконанні відкритого та тестового завдання, проходять усну співбесіду за завданнями для учнів 9-11 класів.

І-ІІ-ІІІ місця будуть нагороджені поїздкою по визначних місцях України. Переможці серед 1-4 класів шкільного етапу отримають призи. Всі учасники Конкурсу різних вікових груп отримають дипломи або грамоти.

З кожного району буде обрано переможця гран-прі. Мінімальна кількість учасників з одного району – 150 учнів. Якщо в районі менше ніж 150 учасників, тоді буде сформовано групу в 150 учасників з представників 2 або більше районів.

Переможці, які вигравали гран-прі у Конкурсі попередніх років, не нагороджуються поїздкою.

Апеляції обласного етапу не розглядаються !!!

Призові місця не передаються іншим учасникам Конкурсу !!!

КОНКУРС АВТОРСЬКИХ ВІРШІВ НА БІБЛІЙНУ ТЕМАТИКУ

Конкурс відбудеться з 1 жовтня 2017р. по 17 грудня 2017р. Для участі в конкурсі потрібно до 1 грудня 2017р. заповнити анкету, яка розміщена на сайті благодійного фонду www.lifebukovina.com та написати власну поезію. Переможці відбіркового туру будуть запрошені на фінал, який відбудеться 17 грудня 2017р., для декламації власної поезії. Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними призами та дипломами. Найкращі твори будуть надруковані у збірці «Таланти Буковини». Неавторські вірші до участі в конкурсі не допускаються.

КОНКУРС ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПІСНІ

 • Відбувається серед учнів 1-11 класів і студентів ПТНЗ та ВНЗ. по вікових категоріях (І – 1-6класи, ІІ – 7-11класи, студенти)
 • Виконання пісні соло (співає одна людина)
 • Виконання пісні групою (співають двоє, троє…)
 • Виконання пісні в хорі (співає хор)

Конкурс розпочинається з 1 жовтня 2017р. Пісня може бути авторська чи неавторська. Для участі в конкурсі потрібно заповнити анкету, яка розміщена на сайті благодійного фонду www.lifebukovina.com та назву та текст пісні. Реєстрація на участь у конкурсі триває до 1 лютого 2018 року. Прослухування усіх зареєстрованих учасників відбудеться в лютому 2018 року. Дата та місце прослухування буде повідомлено по закінченню реєстрації. Переможці відбіркового туру будуть запрошені на фінал Конкурсу, де учасники зможуть презентувати свою пісню та будуть нагороджені цінними призами та дипломами. Дату та місце проведення фіналу буде повідомлено пізніше.

Конкурс малюнків на біблійну тематику 2017-2018

Відбувається серед учнів 1-11 класів і студентів ПТНЗ та ВНЗ

-Малюнок виконувати на одну з поданих тем у форматі розміром А3 або 42см. на 60см. (половина ватману) різними техніками та фарбами. В правому нижньому кутку малюнка зробити підпис: назва роботи, прізвище та ім’я автора, школа, клас, район, тел. Зробити опис малюнка обсягом до однієї сторінки А-4 та прикріпити його зі зворотної сторони.

Теми можна обрати з книг:

Буття, Вихід, Естер, Даниїла, Євангелія від Матвія, Євангелія від Марка, Євангелія від Луки, Євангелія від Івана, Дії Апостолів.

-Можна зображати різні біблійні сюжети з різних книг, напр. історія про Закхея, історія про Вартимея, про Лазаря, про Ноя, Мойсея, Даниїла, сюжети Ісусових притч,…

-Не малювати зображень Ісуса Христа, діви Марії, апостолів, Івана Христителя.

-Малюнки надіслати або передати до 1 січня 2018 в Інститут ППО ЧО, м. Чернівці вул. І. Франка, 20, НМЦ виховної роботи, Старовойт П.С.).

-Учасники, чиї малюнки відібрані до фіналу, запрошуються у фінал для захисту своїх робіт. Дату та місце проведення фіналу буде повідомлено пізніше.

Переможці Конкурсу малюнка будуть нагороджені призами, а учасники - дипломами.

Конкурс презентацій проведених заходів, присвячених Дню Біблії.

Конкурс, який передбачає проведення різних заходів, тематичних виставок, круглих столів, годин спілкування, учнівських презентацій, присвячені Дню Біблії.

Умови конкурсу:

 1. Підготувати фотозвіт з коментаріями про проведення в навчальному закладі Дня Біблії у презентації PowerPoint за обсягом не більше 30 слайдів.
 2. Відправити презентацію на електронну адресу нашого фонду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 6 травня 2018 р.
 3. Обов’язково зазначити у презентації адресу та назву навчального закладу.

Навчальні заклади, які найкраще представлять проведення Дня Біблії буть нагородженні цінними призами!

Проведення святкування Дня Біблії в Чернівцях 16 травня 2018 року.

Передбачає виступ та нагородження учасників п’ятого обласного конкурсу «ЗНАВЦІ БІБЛІЇ», Конкурсу християнської пісні, Конкурсу авторських віршів на біблійну тематику, Конкурсу малюнків на біблійну тематику, Конкурсу презентацій проведених заходів , присвячених Дню Біблії.