П'ятниця, 27 березня 2015 02:00

Вірність

Автор
Оцініть матеріал!
(7 голосів)

Вірність - це відданість меті, ідеї або людині, що не змінюється в часі.

 Наслідки вірності:

- щасливий шлюб;

- гармонія відносин;

- радість;

- мир у серці;

- чесні взаємини;

- довіра, упевненість;

Хочеш зустріти людину:

- що любить тебе?

- що довіряє тобі?

- не зраджує?

     ТАК  ЗВИЧАЙНО!!!!

Вірність це необхідна частина любих стосунків. Я думаю всі знають що будь які стосунки потрібно будувати. І всі мріють щоб у цих стосунках їм були вірними. Але насамперед задайте собі запитання: "Чи являюся я вірною людиною?" . Якщо ні, то чого можна чекати від вашого партнера.

Все починається з тебе! І все повертається . Хочеш щоб тобі були вірними - будь вірним!

Так звичайно в житті трапляються різні ситуації, але це не повинно впливати на тебе!!! Ти особлива людина!!! Ти не така як усі!!! Звичайно, світ міняється і важко знайти вірних, чесних людей... . Можливо це тому, що всі чекають, коли хтось розпочне бути чесним, добрим, вірним.

Сьогодні йде мова про цінності. Це не просто обов'язок або відчуття - це життя. Вірним бути - приємно. Вірна людина відчуває себе вільною. Не потрібно нічого приховувати.... . Вірність - це не те чого потрібно чекати, а те що потрібно віддавати. Люди втрачають багато часу очікуючи правильних вчинків від інших, або шукаючи ідеалу. Але ідеальних НЕМАЄ. Тоді, навіщо трати дарма час!!! Життя прекрасне і воно проходить. Навкруг тебе  багато людей які чекають вірності. Можливо вони не зовсім такі , яких ти хочеш бачити. Можливо смішні і нелогічні, можливо у них нічого не получається. Можливо в них складний характер. Але всі вони чекають розуміння.Всі хочуть , щоб їм довіряли і любили їх.

Я просто хочу сказати : ТИ ОСОБЛИВА  ЛЮДИНА. Не пливи за течією. Стань іншою, не такою як всі. Перестань чекати і починай дарити. Навіть якщо всі тобі будуть вірними а ти ні - ти не будеш щасливим! Просто зроби висновок. Не витрачай час  дарма... Просто спробуй !!!! У тебе все получиться ! Я в тебе вірю!!

Читати 5912 разів Останнє редагування Середа, 16 березня 2016 11:26
Детальніше в цій категорії: Притча про золоті яблука »

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com