П'ятниця, 27 березня 2015 02:00

Вчені про слова

Автор
Оцініть матеріал!
(8 голосів)

                        Як впливають на ДНК лайливі слова і благословення 

Вже ні для кого не новина, що вимовлені слова впливають на зміну структури води, що воду можна зарядити і вона може володіти лікувальними властивостями.

Учені вирішили перевірити, як слова впливають на молекули спадковості ДНК. Був винайдений спеціальний апарат, який переводить людські слова в електромагнітні коливання.І виявлено, якщо людина лається, не перестаючи - то його хромосоми рвуться й гнуться, гени міняються місцями.

Так і відбувається передача потомству програми самоліквідації. Лайливі слова викликають мутагенний ефект, подібний до того, що дає радіоактивне випромінення потужністю в тисячі рентген.В результаті ДНК починає виробляти протиприродні програми. Вчені виявили, що не залежно від сили слова, вимовлялися слова голосно чи пошепки, вони володіють інформаційним впливом на ДНК.

Протягом багатьох років проводився експеримент-який вплив надає випромінення на насіння рослин. Майже всі насіння загинули.А ті, що вижили, стали генетичними потворами. Ці монстри, перенесли безліч хвороб і передали їх потомству.Через кілька років все потомство просто загинуло, виродилося повністю.

Був проведений прямо протилежний експеримент. Тобто Вчені «благословляли» насіння, убиті радіоактивним випроміненням в 10 тисяч рентген. І ось переплутані гени, розірвані хромосоми і спіралі ДНК вставали на свої місця і зрослися. Убиті насіння ожили! А генетичний апарат всіх живих організмів працює за універсальним законам.

Сьогодні вчені навчилися «накачувати» ДНК енергією світла і звуку. Як би висвітлили і прочитали заховані сторінки генетичних текстів. Запускаючи певні генетичні програми, вони стимулюють резервні можливості організму. В результаті видужували безнадійно хворі й оживали мертві рослини.

Людина подібні чудеса може викликати саме молітвамі.С допомогою техніки Тета хілінг, використовуючи молитву, звернену до Творця Всього і використовуючи енергію світла безумовної любові ми спостерігаємо, як швидко відбуваються зміни в реальності і в клітинах ДНК

Вся інформація про минуле, сьогодення і майбутнє організму міститься в згорнутому вигляді в кожній точці геному. Молекули ДНК обмінюються цією інформацією за допомогою електромагнітних хвиль.

Підтверджена дослідниками здатність людей впливати словами на програми спадковості відома віруючим людям з давніх часів. З святоотецької літератури ми знаємо, як нерідко, завдяки святим, зцілялися безнадійно хворі і воскресали мертві. Причому благословення праведників поширювалася не тільки на конкретну людину, але і на його потомство.

Пушкін колись писав своїй дружині: «Не Маран душу читанням французьких романів». Наш сучасник хіба що посміхнеться цього наказу генія, а зря.Учение прийшли до приголомшуючого висновку: ДНК сприймає людську мову.

Молекули спадковості отримують і акустичну, і світлову інформацію: мовчазне читання доходить до клітинних ядер по електромагнітним каналам. Один текст оздоровлює спадковість, а інший її травмує.

Молитовні слова пробуджують резервні можливості генетичного апарату. Прокляття руйнує хвильові програми, а значить, порушує нормальний розвиток організму. За допомогою слів і мислеформ людина створює свій генетичний апарат.

Наприклад, дитина, згідно з певною програмою, що знаходиться в генах, починає бешкетувати, лихословити і тим самим він руйнує своє середовище, як соціальну, так і психологічну. і все це отримує відбиток в генах і мчить, як «сніжний ком» з покоління в покоління.

Так що генетичному апарату зовсім небайдуже, про що ми думаємо, говоримо, які книги читаємо.

Читати 3081 разів Останнє редагування Середа, 16 березня 2016 11:46
Детальніше в цій категорії: « Притча про золоті яблука Дружба »

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Відгуки

instagram

Написати нам

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com